VİDEO ve SANAT ERİŞİLEBİLİRLİĞİ DANIŞMANLIĞI

Erişilebilir Her Şey ile videolarınızı veya tüm görsellerinizi erişilebilir kılın!

Hayatımızın birçok alanında karşımıza çıkan görsel veya işitsel içeriklere herkesin adil,eşit ve bağımsız erişimi, sesli betimleme ve işaret dili tercümesi gibi erişilebilirlik düzenlemeleri ile sağlanır.

Videolarda ve görsellerde kullanılan sesli betimleme tekniği, dijital ya da basılı içerikleri detaylı bir şekilde tanımlayarak, kör bireylerin görseldeki anlam ve duyguyu hissetmesine olanak sağlar.

Videolardaki diyaloglara işaret dili tercümesi ve alt yazı eklenmesi, dış ses ve arka plan müziklerinin altyazı ile açıklanması sayesinde videolar sağır ve işitme engelli bireyler için erişilebilir hale gelir.

Bu kapsamda sunulan sesli betimleme ve işaret dili tercümesi hizmetleri film, dizi, sosyal medya gönderileri, fotoğraf, resim, heykel ve daha birçok görsel ve sesli içeriği herkes için erişilebilir kılmanızı sağlar.

koyu bej bir odada, sarı elbiseli bonus kafalı kadın, beyaz kazaklı bir erkek, lacivert kazaklı beyaz kasketli erkek 3 kişi bir sanat müzesinde, sürrealist bir lacivert heykeli inceliyor

DEĞİŞİM İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

Erişilebilir bir dünya için dönüşüme kendinizden başlayın…

BİZE ULAŞIN
Bizden Haber Alın