2020-06-17T19:55:24+00:00

Erişilebilirlik Mentorluğu

Erişilebilir Her Şey verdiği eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin hepsini ‘’Erişilebilirlik Köprüsü’’ adını verdiği bir yol olarak görür. Bu yol danışanın, iletişimsel, içeriksel, fiziksel alanlarda erişilebilir olabilmesi için izleyeceği yoldur.

2020-05-25T11:43:36+00:00

Farkındalık ve Algı Eğitimleri

Algılarımız yılların getirdiği yaşanmışlıklar, durumlara ve kişilere karşı geliştirdiğimiz empati ve sempati duyguları, önyargılar ve tabular ile doludur. Bu algıları değiştirmek, tabuları yıkmak toplumda birlikte ve eşit yaşayabilmenin anahtarıdır. İnsanlarda dönüşümü harekete geçirmenin en etkili yolu hayatı birlikte yaşamaktır. Erişilebilir Her Şey’in Fiziksel ve Bilişsel Farklılıklara Bakış, Algı ve Farkındalık Eğitimi beraberce yaşamanın yollarını anlatır. Deneyimleme şansı verir.

2020-05-25T12:04:58+00:00

Erişilebilir Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya erişilebilirliği eğitim ve koçluk sürecimizle, sosyal medya hesaplarınızın erişilebilirlik ayarlarını keşfederken, video ve fotoğraflarınızı erişilebilir kılmanın yollarını öğrenebilir, hesaplarınızı herkes için erişilebilir hale getirebilirsiniz. Bununla birlikte ekibimizin desteği sayesinde, erişilebilir gönderi paylaşabilme farkındalığı ve alışkanlığı kazanabilirsiniz.

DEĞİŞİM İÇİN İLETİŞİME GEÇİN

Erişilebilir bir dünya için dönüşüme kendinizden başlayın…

BİZE ULAŞIN
Bizden Haber Alın