GİZLİLİK POLİTİKASI

Biz Kimiz?

Erişilebilir Her Şey daha erişilebilir bir yaşama adım atmak isteyen herkese verdiği koçluk ve eğitim hizmetleri ile çözümler sunan bir sosyal girişimdir. Ekibimizi görmek için tıklayın.

Hangi Kişisel Bilgileri Ne Amaçla Topluyoruz?

Sitemizde bir üye alım sistemi bulunmamaktadır. Ziyaretçilerimizin kişisel bilgilerini iletişim formları aracılığıyla topluyoruz. İnternet sitemizde ziyaretçilerimizin bizimle iletişime geçebileceği “Bize Ulaşın” formu, online işaret dili eğitimlerimize kayıt için kişisel verileri topladığımız “İşaret Dili Kayıt Formu” ve ziyaretçilerimizi içeriklerimizden ve yazılarımızdan belirli aralıklarla haberdar ettiğimiz “Abonelik Formu” bulunmaktadır.

İletişim Formları

1. Bize Ulaşın Formu

Bize Ulaşın formu ziyaretçilerimizin bizimle iletişime geçip mesajlarını bize iletmesi için oluşturulmuştur. Bu formda bizimle iletişime geçmek isteyen ziyaretçilerimizden ad, soyad, e-mail adresi, telefon numarası gibi kişisel bilgilerini rica ediyoruz. Bu form aracılığıyla topladığımız kişisel bilgileri bize ilettikleri mesaj bağlamında yalnızca onlarla iletişime geçmek için kullanıyoruz. Topladığımız kişisel verileri hiçbir şekilde üçüncü kişilerle paylaşmıyoruz.

2. Abonelik Formu

Abonelik formu Erişilebilir Her Şey’in blog yazılarından ve iletişim çalışmalarından düzenli periyotlarla haberdar olmak isteyen ziyaretçilerimizden bilgi toplamak için oluşturulmuştur. Abonelik formunda ziyaretçilerimizin ad, soyad ve e-mail adresi gibi kişisel bilgilerini topluyoruz. Topladığımız kişisel bilgileri yalnızca blog yazılarımızdan ve iletişim çalışmalarımızdan haberdar olmak isteyen ziyaretçilerimizle iletişime geçmek için kullanılacak, hiçbir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

3. Online İşaret Dili Kayıt Formu

Online İşaret Dili Kayıt Formu, Erişilebilir Her Şey’in online olarak gerçekleştirdiği işaret dili eğitimlerine katılım için kullanılmaktadır. İşaret Dili Kayıt Formu işaret dili eğitimine katılmak isteyen ziyaretçilerimizin ad, soyad ve telefon numarası bilgilerini almak için kullanılmaktadır. Topladığımız bilgiler, işaret dili dersi almak isteyen ziyaretçilerimizle iletişime geçmek için kullanılacak ve hiçbir şekilde üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

İletişim formlarımızın sonunda kişisel bilgileri nasıl ve hangi amaçla topladığımıza dair bilgilendirme kutusu bulunmaktadır.

Ana sayfaya dönmek için tıklayınız.