Beyaz bir direk üstünde iki tabela. Tabelanın birinde beyaz harflerle, "Statüko", diğerinde aynı harflerle, "Değişim" yazıyor. Mavi bir kapıdan çıkıp değişime doğru yürüyen bir kadın çizimi.

Eğitimlerimiz Size Ne Kazandırır?

Eğitimlerimiz engelliliğe bakış açınızı değiştirir. Erişilebilir olmak için çıktığınız yolda, erişilebilirlik konusunda yeni bilgiler edinmenizi sağlar.

Yarım daire şeklinde yürüyen engelli-engelsiz bireyler.
Ortada tekerlekli sandalye kullanıcısı kadın çizimi, solunda mor şapkalı bir erkek, sağında beyaz baston kullanıcısı kör bir erkek çizimi.

Algılarımız yılların getirdiği yaşanmışlıklar, durumlar, kişilere karşı geliştirdiğimiz empati ve sempati duyguları, önyargılar ve tabular ile doludur. Bu algıları değiştirip tabuları yıkmak toplumda birlikte ve eşit yaşayabilmenin anahtarıdır.

İnsanlarda dönüşümü başlatmanın en etkili yolu hayatı birlikte yaşamaktır. Erişilebilir Her Şey’in eğitimleri beraberce yaşamanın yollarını anlatır. Bunu deneyimleme şansı verir.

Sunum yapan birey çizimleri. Ortada gözlüklü bir kadın, sol arkasında sağı sağa doğru taranmış bir erkek, sağında saçları omuz hizasında uzun bir kadın çizimi.

Değişim İçin İletişime Geçin

Erişilebilir bir dünya için dönüşüme kendinizden başlayın…